Napájecí zdroje a měniče

 

od firmy

 

VUMS-POWERPRAG s.r.o.

 

 

 

Vážení obchodní přátelé,

 

 

naše společnost VUMS-POWERPRAG s.r.o. byla založena v roce 1993. Naši pracovníci mají více než třicet let zkušeností s vývojem, výrobou a prodejem impulsně regulovaných napájecích zdrojů a měničů DC/DC pro výpočetní techniku, automatizaci, telekomunikace, železniční, automobilovou, leteckou a kosmickou techniku, zabezpečovací techniku, svařovací techniku i další aplikace. V uplynulé době jsme u nás vyvinuli a zavedli do výroby v řadě českých i slovenských podniků řadu síťových impulsně regulovaných napájecích zdrojů a měničů DC/DC s výstupními výkony v rozsahu od 1W do 12kW. Kromě toho jsme vyvinuli i řadu výrobků pro některé firmy v Německu, Rakousku, Švédsku  a Švýcarsku.

 

Naše firma je již od roku 1995 autorizovaným distributorem renomované firmy ARTESYN TECHNOLOGIES pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Firma ARTESYN TECHNOLOGIES (dříve COMPUTER PRODUCTS, později součást firmy EMERSON Network Power a nyní součást firmy ARTESYN EMBEDDED TECHNOLOGIES) je předním světovým výrobcem širokého sortimentu síťových napájecích zdrojů a měničů DC/DC s vysokou spolehlivostí především pro telekomunikace, informační technologie, průmyslovou elektroniku, automatizaci a lékařskou elektroniku.

 

Naši nabídku z oblasti napájecích zdrojů a měničů jsme postupně rozšířili i o výrobky dalších renomovných firem, které obohacují námi nabízený sortiment. Jsme tedy plně připraveni uspokojit všechny Vaše požadavky z oblasti elektrického napájení.

 

·        Pokud jsou Vaše požadavky standardní, můžeme Vám nabídnout široký sortiment cenově výhodných síťových napájecích zdrojů a měničů DC/DC od firem, které zastupujeme.

 

·        V případě Vašeho požadavku můžeme i doplnit obvodové řešení nebo upravit konstrukční provedení těchto standardních zdrojů tak, aby co nejlépe vyhověly ve Vaší aplikaci.

 

·        Na základě standardních napájecích zdrojů nabízíme i řadu modifikovaných řešení, nabíječek akumulátorových baterií, stejnosměrných zálohovaných napájecích soustav, zdrojů na DIN lištu a podobně.

 

·        Pokud jsou Vaše požadavky natolik specifické, že Vám nevyhoví standardní zdroje, ani zdroje modifikované, můžeme Vám podle Vašeho zadání provést návrh a vývoj požadovaného zdroje nebo měniče šitého na míru a zajistit i jeho následnou výrobu.

 

Většina nabízených zdrojů a měničů pracuje ve spínacím režimu regulace a vyznačuje se vysokou energetickou účinností, malými rozměry a nízkou hmotností. Použití těchto zdrojů a měničů přináší výrazné úspory elektrické energie a tím přispívá i k řešení ekologických problémů.

 

Naše společnost věnuje velkou pozornost i kvalitě a bezpečnosti všech výrobků. Většina nabízených zdrojů je schválena v EZÚ. Na všechny zdroje poskytujeme "Prohlášení o shodě" podle zákona č.22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky (CCZ značka).

 

Příklady některých našich výrobků z poslední doby jako jsou specielní typy měničů DC/DC a síťových napájecích zdrojů, nabíječky akumulátorů, zálohované napájecí systémy se stejnosměrným výstupem, zdroje a měniče na DIN lištu, síťové zdroje s rozšířeným rozsahem pracovních teplot, síťové zdroje s nastavitelným výstupním napětím a podobně naleznete zde.

 

 

Podrobné informace o výrobcích dalších firem, které zastupujeme,  naleznete zde:

 

 

q       ARTESYN EMBEDDED TECHNOLOGIES - široký sortiment síťových napájecích zdrojů a měničů DC/DC s výstupními výkony od 2W do 12kW

 

q       BEL Power - široký sortiment měničů DC/DC s výstupními výkony od 1.2W do 700W a vyzváněcí generátory s výstupním výkonem 40W

 

q       STUDER INNOTECinvertory od 200VA do 7000VA, nabíječky akumulátorů od 72W do 1920W,  DC/DC měniče od 66W do 414W, solární napájecí systémy

 

q       VOLGEN AMERICA - měniče DC/DC s výstupními výkony od 1W do 40W a síťové napájecí zdroje od 6W do do 150W

 

q       VPT - měniče DC/DC s výstupními výkony od 1.2W do 250W pro použití v letecké, kosmické a vojenské technice

 

q       XANTREX TECHNOLOGY - invertory DC/AC s výstupními výkony od 60W do 1800W

 

q       XP Power - široký sortiment síťových napájecích zdrojů a měničů DC/DC s výstupními výkony od 0.25W do 6000W včetně VN měničů DC/DC s výstupním napětím až 10kVDC

 

 

Úplné a vždy aktuální informace o výrobcích naší firmy i dalších firem, jejichž výrobky dodáváme, naleznete na webových stránkách naší firmy

 

www.vums-powerprag.cz

 

 

V případě Vašeho zájmu o námi nabízené výrobky nás prosím kontaktujte - rádi Vám pošleme naše katalogy i ceníky. Těšíme se na spolupráci s Vámi a s Vaší firmou v oblasti napájecích zdrojů.

 

 

 

 

 

Ing. Zdeněk Paták                                                                                                   Ing. Petr Parkan

ředitel                                                                                                                        technický ředitel

 

VUMS-POWERPRAG s.r.o.

Lužná 2

160 00 Praha 6

 

TEL/FAX: 235 366 129

E-Mail: powerprg@volny.cz

Web site: www.vums-powerprag.cz

 

 

Zpět na začátek tohoto dokumentu

 

Zpět na úvodní stránku